IDEA

Naszą ideą jest wspieranie wszystkich pozytywnie i negatywnie myślących ludzi, zapobieganie hejtom i wprowadzenie nowej mody chwalenia się tym co dobrego nas spotkało. Okazuje się jednak, że mało kto chce się dzielić dobrymi wiadomościami, dlatego koncepcja przebudowy portalu dla tych co są zadowoleni z życia oraz tych zdołowanych, wymaga dodatkowych funduszy i nakładu pracy, chcemy zmienić też grafikę strony i dodać pewne funkcje.

MISJA

Mam Dobry Dzień - portal społecznościowy. Zachęca wszystkich potrafiących wyrazić swoje emocje, przemyślenia, uczucia, spostrzeżenia, porady do wyrażenia emocji w sposób przyjazny i kulturalny dla pozostałych uczestników portalu. mamdobrydzien.pl Jest to portal społecznościowy, który umożliwia zwykłym i niezwykłym ludziom pisanie własnych niepowtarzalnych historii, przemyśleń oraz daje możliwość wykazania się kunsztem pisarskim, dzinnikarskim lub po prostu stworzeniem swojego własnego bloga.

POCZĄTKOWA KONCEPCJA

Początkową koncepcją portalu było: -walka z hejtem -zaszczepienie w społeczeństwie pozytywnych emocji, bez narzekania i łamania czyjegoś prawa. -możliwość stworzenia swojego miejsca, kącika pozytywnych emocji

Teraz możesz napisać o tym co cię dołuje, denerwuje i nurtuje, przy zachowaniu kuturalnego stylu oczywiście