Helpdesk - Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi z zakresu obsługi portalu społecznościowego mamdobrydzien.pl

Rejestracja na MamDobryDzień przebiega w dwojaki sposób. Można przeprowadzić rejestrację za pomocą facebooka, i z automatu po zalogowaniu na portalu facebook, system potwierdza poprzez aplikację fb rejestrację w portalu społecznościowym mamdobrydzien.pl Natomiast, jeśli decydujemy się na tradycyjną rejestrację, potrzebne nam będą konto email do potwierdzenia rejestracji oraz login (nick) i hasło, (nie należy używać polskich znaków). Koniecznie przeczytaj regulamin, a następnie kliknij, Przeczytałem i akceptuje regulamin serwisu. Następnie kliknij "Rejestruj" i zatwierdź email na swojej skrzynce pocztowej (ważne!* bez zatwierdzenia w emailu linku rejestracja jest nieważna).
Zapoznaj się z możliwościami portalu społecznościowego mamdobrydzien.pl, funkcje możliwe do wykorzystania znajdziesz w zakładce "Twój profil".
Twoje statystyki - to miejsce w którym zliczane są punkty za aktywność, suma tych punktów decyduje o wygranej w konkursie. Ponad to portal daje możliwość wykupienia dodatkowych opcji umożliwiających wykorzystanie większej ilości funkcji na swoim profilu. Zakładka - Zostań naszym abonentem. Zobacz co zyskujesz... tu znajdziesz wszelkie informacje o cenie dodatkowej funkcjonalności oraz na jaki okres można zakupić daną funkcjonalność.

Lista Twoich zamówień
Rejestr wszelkich zakupionych dodatkowych funkcjonalności. Dostępne usługi
Spis usług możliwych do zakupu.
Po kliknięciu "Dodaj nowy wpis" w okienkach zamieszczamy kolejno Tytuł, opis, zamieszczamy zdjęcie większe niż 250x250 i dodajemy tagi, które pozwolą na szybsze wyszukanie naszego wpisu. Tagi dodajemy z przecinkiem, (np.: nazwa,) przecinek uaktywnia tag. Tagi powtarzające się wybieramy z listy. Zapisujemy i mamy możliwość poprawienia.
Jest możliwość zamieszczenia linku do strony w nowym wpisie, jednak najpierw trzeba wykupić dodatkową opcję “Abonament VIP”, następnie tworzymy nowy wpis. Pod stałymi elementami wpisu, mamy okienka na trzy adresy internetowe. Do wyboru są opcje zamieszczenia ikon: filmu, adresu URL, Galerii, Social media blog. Adres interaktywnego linka z możliwością bezpośredniego przejścia na stronę URL, pokarze się pod tekstem.
Kliknij w opcję Szukaj profilu i w okienku "Tutaj możesz znaleźć innych użytkowników portalu" wpisz nick lub email znajomego.
Jeśli chcemy zamieścić komentarz pod wpisem, musimy być zalogowani do portalu i możemy wpisać dowolny tekst w komentarzu, ważne jest aby komentarz nie był hejtem.
Gotowy wpis można udostępnić automatycznie jednym guziczkiem w mediach społecznościowych facebook, linkedin, google+, Twitter, Pinterest, Wykop i inne. Gdyby nie lokowało się zdjęcie należy wyjść zamknąć okienko i udostępnić wpis powtórnie.
Polubienie wpisu jest możliwe tylko wtedy, gdy jesteś zalogowany, w innym przypadku nie jest możliwe polubienie wpisu.
Jesli jesteś zalogowanym użytkownikiem swój wpis możesz usunąć poprzez "Usuń wpis" pod danym wpisem.
Możesz edytować tekst swojego wpisu, gdy zauważysz błąd w tekście, pod wpisem znajduje się opcja "Edytuj wpis", klikając w nią pojawia się wersja do zapisu, możesz edytować tekst oraz tagi.
Ulubione, to opcja która pozwoli nam zapamiętać dany wpis jako nasz ulubiony, można w łatwy sposób wracać do danego wpisu i odszukać go wśród ulubionych wpisów. Klikając "Ulubione" automatycznie zapisuje się wśród ulubionych wpisów na naszym profilu. Dlatego, gdy klikniemy Nasz profil w opcji ulubione wpisy znajdziemy nasz ulubiony wpis.
To miejsce, gdzie znajdują się ulubione wpisy, które wcześniej zaznaczyłeś, jako ulubione. Jeśli chcesz dodać inne wpisy, przy każdym wpisie znajduje się opcja ulubione, po kliknięciu dany wpis z automatu zapisuje się w ulubionych.
To miejsce, w którym możesz zobaczyć komentarze wystawione do Twoich wpisów i do wpisów, które Ty wystawiłeś innym użytkownikom mamdobrydzien.pl. Możesz usunąć niechciany komentarz poprzez opcję "usuń wpis".
To miejsce, gdzie możesz zmienić hasło, klikając w zmień hasło wprowadzasz aktualne hasło i nowe hasło, następnie powtarzasz i zatwierdzasz. Od tej pory logujesz się w mamdobrydzien.pl poprzez login i nowe hasło.
To miejsce, gdzie możesz zobaczyć, kto do Ciebie napisał na portalu mamdobrydzien.pl Lista wiadomości oraz możliwość indywidualnego odpisania po kliknięciu w daną wiadomość. Klikając w "Twój profil" i po lewej stronie w opcję "Wiadomości" tu w porządku chronologicznym znajdują się wszystkie wiadomości do Ciebie.
To miejsce, gdzie możesz zobaczyć kto polubił Twój profil. Wszystkie te osoby polubiły Twój profil jako użytkownika portalu mamdobrydzien.pl
To możliwość zaznaczenia osoby, której profil chcemy zapamiętać. W naszym profilu w opcji Ulubione profile, znajdą się wszystkie nasze ulubione profile. Jeśli chcesz szybko odszukać osobę, kliknij Twój profil i w opcji ulubione profile wyszukaj osobę.
W tym miejscu możesz automatycznie wysłać zaproszenie do 5 znajomych polecając im portal mamdobrydzien.pl, za każde polecenie dostajesz punkty. Tekst zaproszenia brzmi następująco: Serdecznie Witamy, Otrzymujesz to osobiste zaproszenie do serwisu MamDobryDzien.pl od osoby o imieniu: ....... MamDobryDzien to pierwszy w Polsce pozytywny BLOG. Mamy dość hejterstwa chcemy pozytywnie myśleć i zarażać tym innych... Chcesz się podzielić swoim dobrym dniem? Napisz :) NIEPRAWDOPODOBNE ? A jednak możliwe. Jedyne co powinieneś, to zalogować się do systemu i dodać swój własny pozytywny wpis. Dzięki temu osobistemu zaproszeniu – rejestrując się w serwisie, otrzymasz bez jakichkolwiek zobowiązań z Twojej strony lub Link do rejestracji: http://mamdobrydzien.pl/poleca/............. Powodzenia ! MamDobryDzien.pl Każda osoba rejestrująca się przez ten link dodaje Tobie punkty do wygranych w konkursach.
To miejsce gdzie znajdują się informacje o Twoich poddomenach, czyli subdomenach (adresach stron internetowych w domenie mamdobrydzien.pl np.: relax.mamdobrydzien.pl). Data ważności informuje o możliwości przedłużenia subdomeny, aby tego dokonać należy opłacić kolejny okres rozliczeniowy subdomeny. (Można u nas zamówić również subdomenę w domenie lokalnafirma.pl)
To miejsce, gdzie zmienisz zdjęcie i przytniesz do określonych wymiarów. Wybierz zdjęcie z twardego dysku i zapisz po wyborze odpowiedniego fragmentu zdjęcia.
To miejsce, gdzie są informacje o dodatkowych usługach i możliwych połączeniach abonamentów. Cena oraz możliwości jakie daje nam dany abonament.
To miejsce, gdzie możesz zobaczyć jakie usługi zamówiłeś, jest możliwość podglądu danego zamówienia, aby zobaczyć szczegóły zamówienia.
To miejsce, gdzie możesz zobaczyć, jakie są aktualnie dostępne usługi, które możesz zakupić, aby uzyskać dodatkowe funkcjonalności lub przedłużyć okres rozliczeniowy subdomeny. Klikamy w koszyk Kup danej usługi i dokonujemy zakupu, klikając dalej i wybieramy rodzaj płatności. Gdy klikniemy dalej pojawi się tekst, który umożliwi transakcję zakupu, ponieważ pojawi się nr zamówienia, kwota oraz nr konta na które należy wpłacić należność, aby dokonać transakcji zakupu usługi. Np.: Dziękujemy za zakup usług w naszym serwisie. Twojemu zamówieniu na dano numer 318011/05/2017 wartość zamówienia 0.00 należy ją wpłacić na konto ....
Komunikat Błędny użytkownik / hasło. Spróbuj jeszcze raz. Kiedy zapomnisz hasło, możesz je zmienić standardowo klikając opcje: Zapomniałeś hasła? Stwórz nowe (Zmiana hasła - Wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci klucz dzięki któremu będziesz mógł zmienić swoje hasło. Adres email (*zwróć uwagę na literówki)
Nie masz konta? Załóż je (zakładamy konto rejestrując się, klikamy "załóż je" lub Rejestruj) Rejestracja na MamDobryDzień przebiega w dwojaki sposób. Można przeprowadzić rejestrację za pomocą facebooka, i z automatu po zalogowaniu na portalu facebook, system potwierdza poprzez aplikację fb rejestrację w portalu społecznościowym mamdobrydzien.pl Natomiast, jeśli decydujemy się na tradycyjną rejestrację, potrzebne nam będą konto email do potwierdzenia rejestracji oraz login (nick) i hasło, (nie należy używać polskich znaków). Koniecznie przeczytaj regulamin, a następnie kliknij, Przeczytałem i akceptuje regulamin serwisu. Następnie kliknij "Rejestruj" i zatwierdź email na swojej skrzynce pocztowej Ważne*( bez zatwierdzenia w emailu linku rejestracja jest nieważna).
Nie dostałeś linku aktywacyjnego? Wygeneruj go ponownie (Wpisz poprawny adres email)
Kontakt:
Piaseczno, 05-500 Zgoda 8E/2
+48 791 350 090
info@mamdobrydzien.pl
Najszybszą metodą jest wpisanie w wyszukiwarce portalu mamdobrydzien.pl słowa kluczowego, ale można również kliknąć na dany tag, prowadzący do wpisu. Tagi są interaktywne i prowadzą do wpisów przyporządkowanych do danego tagu.